Teaser Tuesday (one)

28. října 2014 v 8:00 | BettyLiss♥
Originální Teaser Tuesday je zde.
O čem to je? Vezmu knihu, kterou právě čtu, otevřu ji na náhodné stránce a opíšu sem úryvek. Samozřejmně nesmím připojit název knihy a autora.

Přešla jsem k barovému pultu a nespouštěla jsem z něj oči. Snažila jsem se rozkódovat ten příval slov, který se z něj valil. Odtáhla jsem si židli a posadila se na ni. Holder mi nalil sklenici mléka, i když jsem nic neříkala, a se širokým úsměvem na tváři mi ji podal. Než jsem se stačila napít, popošel ke mně a vzal mi bradu do prstů.
,,Musím tě políbit. Včera byly tvoje rty tak zatraceně dokonalý, až mám pochybnosti, jestli se mi to jen nezdálo." Přitiskl ústa na moje. Když jsem ucítila špičku jeho jazyka, souhlasila jsem. Bylo to moc krásné na to, aby to nebyl jen sen.
-Bez naděje, Colleen Hooverová

Tak nějak jsem se rozhodla podvádět hned na začátku, protože tuto knížku už mám přečtenou. Minulou sředu mi ji půjčila kamarádka a o půl druhé ráno jsem ji se slzami v očích dočetla. Právem se dostala mezi mé oblíbené knihy. Nejspíš pro úžasně romantický, nečekaný a tolik realistický příběh. Chtěla bych toho tady tolik napsat, ale rozhodla jsem se, že si to nechám na recenzi. Můžete se těšit. A pokud vás tento úryvek a chystaný článek přesvědčí, abyste si knihu přečetli... Máte se sakra na co těšit. Připravte si kapesníky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist