Nemám ráda svůj pokoj

7. května 2014 v 19:31 | Betty Liss♥ |  Diary
Ano, je to tak. Nemám ráda svůj pokoj. A proč? Zkrátka je tam na mě málo místa, je tam moc (zbytečných) věcí a vůbec se nepodobá něčemu, čemu bych ráda říkala Můj pokoj.

Abych vám ho nějak popsala:

Mám čtyři skříně. Jednu z nich vůbec nevyužívám, protože tam jsou sestřiny věci. (Která s náma již nebydlí a bydlet nebude.) Zaplněna notami, postavičkami, figurkami, knížkami, CD a kazet, které už stejně nikdo neposlouchá a vůbec... Nikdo ty věci nepoužívá. Vedle stojí malá skříňka, kde mám sice nějaké oblečení, ale to je jen část. Tu druhou zaplňují hračky, na které, co je týden dlouhý, nesáhnu. A teď si uvědomuji, že v žádné skříni nemám jen své věci. V horních částech posledních dvou skříní jsou opět nějaké nepoužívané předměty. V pokoji mám dokonce i klavír. Ten má, stejně jako skříně, tmavě hnědou barvu, takže je tam docela tmavo. I když mám bílé zdi... Vždycky jsem chtěla i bílý nábytek. Prostě aby tam bylo krásně světlo a pokoj byl opticky větší.


No nic. Tohle by tolik nevadilo, ale proč mám mít stále v pokoji dva psací stoly, to mi vysvětlete. Zbyly tu po sestrách a nikdo se nikdy neodvážil jednoho zbavit, nebo je alespoň přesunout, tak, aby nezabíraly tolik místa. Ale to už možná skončí. Sestra si chce jeden vzít, takže se už těším. ,,Ségra Dělééj!"
Avšak jediný nábytek zabírající místo to není. Bohužel mám i dvoupatrovou postel. Kdyby to byla obyčejná "dvoupatrovka", neřeknu, jenomže spodní část je vlastně dvojlůžko. Jediná výhoda je, že se tam můžu vyvalovat a kdykoliv jít spát nahoru nebo dolů.
Ve svém pokoji si připadám jako v domácím vězení. Sice je to trošku veselejší díky oranžovému koberci, ale že by to byla má oblíbená barva...
Navíc moc ráda tančím a místo, které tam zbývá, což jsou asi 3m2, mi opravdu nestačí.

A jaký bych tedy chtěla mít pokoj?

Jak už jsem řekla: bílý. Bílé stěny, třeba jen s takovou tou samolepkou nebo něčím, co bych si tam sama namalovala. Bílý nábytek. Jednoduchý, který se hodí k čemukoliv. Postel jsem chtěla vždy kovovou. S těmi krásnými černými různě zakroucenými čely. Klavír bych si klidně nechala. Sice na něj neumím moc hrát, ale sem tam pro radost... Psací stůl bych chtěla nějaký velký. Třeba rohový. Moc ráda totiž kreslím, stříhám, lepím, tvořím apod. Podlahu jsem chtěla vždycky bez koberce. Nějaké parkety nebo linoleum, aby se mi dobře tančilo, ale nutnost to není. A potom nějaké velké zrcadlo. To jsem chtěla vždycky.

Jé:) Možná by mohla být i černá. Tohle je trochu přehnané, ale víte co myslím? ;)

:))

V jednoduchosti je krása.

:))

I tohle se mi líbí. Úspora místa a navíc moc pěkné:)

Jen škoda, že nemám dostatečné místo na takovou knihovnu:)) ♥

A co vy? Jste spokojeni se svým pokojem?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lillen A. Blake Lillen A. Blake | Web | 15. května 2014 v 20:20 | Reagovat

Krásné obrázky :-)
Já... nejsem se svým pokojem nijak extra spokojená - svůj "vysněný pokoj" bych viděla jinak... Nicméně zas tak hrozný taky není  ahlavně, je to místo, které mám sama pro sebe a kde mívám chvilku klidu.

2 deny-paradise deny-paradise | Web | 20. května 2014 v 18:42 | Reagovat

Já mám pokoj na půl se ségrou, která je celý týden na druhé straně republiky a jezdí pouze na víkendy. Já bych chtěla mít pokoj jenom pro sebe, kde by byla jedna velká postel (něco jako dvoulůžko) nejlépe bylá, nebo sladěná do bílo fialové. Skříně bych chtěla kompletně vyměnit, protože tydle už jsou pěkně staré a chtěla bych, aby byli ze světlého dřeva. Stůl bych chtěla také světlý nebo jen lehce tmavší a aby byl hodně veliký,ale zase, aby nezabíral spoustu místa. Dále bych chtěla mít v pokoji nějakou menší televizi a místo nějakého křesla, takový ten tvarovací pytel :3 Podlahu bych chtěla mít buď světle nebo tmavě hnědou dřevěnou. S fialovým chlupatým kobercem uprostřed :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist