Něco o BettyLiss♥

6. srpna 2013 v 11:05 | Betty Liss♥
Chtěli by jste vědět něco o admince tohoto blogu? Posaďte se a můžete začít číst...


Datum narození, místo mého pobytu nebo pravé jméno vám říkat nebudu. Myslím, že bude stačit, když napíšu, že je mi 14, bydlím v ČR a mé jméno má něco společného s tím, které používám tady.

Na fotce, kterou vidíte na hoře jsem já... Fotila jsem ji sama a, jen tak pro informaci, většina fotek, které tady uvidíte budou ode mě. Ostatně to poznáte i podle toho, že (většinou) v pravém dolním rohu naleznete: BettyLiss©
Znamená to také to, že pokud by jste rádi mé fotografie kopírovali apod., byla bych ráda, kdyby jste mě informovali a vždy uváděli zdroj.

Zpět ke mně... Teď už také víte, že ráda fotím. Můžete si povšimnout, že foťák, který držím v ruce, je poněkud staršího data, ale musím říct, že i s tímto "šuntem" se dá něco vykouzlit.

Asi od 3. třídy chodím do baletu, takže moc ráda tančím a nevydržím chvili v klidu. Nemusíte se hned hrozit, že dělám samé ty klasické věci, stojím na špičkách, dřu od rána do večera... nebojte. Je to jen v hudebce a navíc mě baví i jiné styly.
Do hudebky chodím vlastně už od 2. třídy, protože tehdy jsem začala hrát na housle. Byla období, kdy bych s tím nejraději praštila, ale když se ohlédnu zpět, jsem ráda, že jsem s tím ještě neskončila.

Když má někdo narozeniny, svátek nebo cokoli, co se dá oslavit, moc ráda vyrábím přáníčka. A nejen to... Vždycky jsem ráda něco tvořila, opravovala, vylepšovala, zkrášlovala, vymýšlela,... takže to nekončí u přáníček, ale už jsem vyzkoušela mnoho věcí. Např.: pletení bužírek, háčkování, vyšívání, šití, pletení náramků přátelství,... momentálně vedou ty náramky.

Když nemám co dělat vezmu do ruky papír a tužku a začnu kreslit. Většinou jsou to princezny. Já vím, zní to hrozně dětinsky, ale moc mě to baví. Nevím čím to je, protože kreslení není moje zas tak silná stránka. Jednou udělám moc velkou hlavu, po druhé je to každé oko jiné ( no, i když tohle se mi stává pořád), jindy má moc široká ramena a někdy moc krátké nohy... Nikdy nejsem se s svým výsledkem spokojená.

Jedna z mých nejoblíbenějších věcí je čtení. Ráda si vezmu knížku, sednu si na balkon a čtu. Nebo před spaním i když jsem příšerně unavená, jsem schopná přečíst několik kapitol a nebo knihu úplně dočíst. Jsem možná šílená, ale pokud mě kniha pohltí, je málo věcí, které mě vrátí zpět na tuto zem.

Další věcí je psaní. Už od malička, nevím kolikátá třída to byla, když jsem se poprvé seznamovala se slohem, mě to naprosto okouzlilo. Kolik jsem měla nápadů na příběhy, knížky, povídky,... no a to nemluvím o básničkách, které vymýšlím jako "výplň" do narozeninových přání.
Pamatuju si, že jedna z prvních knížek, kterou jsem chtěla napsat měla mít něco společného s papouškem. Víc si nevzpomenu, ale jedna další zase něco s kouzelnými balerínkami.
Kolik knížek už jsem měla v hlavě, kolik jsem jich začala psát, kolik jsem jich psala a kolik jich vůbec nedopsala...
Ano, musím se přiznat. Bylo toho hodně...

Myslím, že tohle jako úvod ke mně stačí...

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist